ASUS 23.8 inča TUF VG249Q5A FHD 1920x1080 Fast IPS 200Hz Adaptive Sync gaming monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 23.8 inča.
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaFast IPS
Pozadinsko osvetljenjeLED
Ekran
Veličina ekrana
23.8 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
Fast IPS
Pozadinsko osvetljenje
LED
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.000:1
Osvetljenje
300 nita
Odziv
1ms (Gray to Gray), 0.3ms
Vertikalno osvežavanje
200Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
Adaptive Sync
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2745mm
Gaming
Da
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, Trace Free Technology, Extreme low motion blur, Shadow boost, GamePlus, DisplayWidget, Game Visual, GameFast Input technology, AI Visual, ASUS Power Sync
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka
2
HDMI priključci
2x HDMI 2.0
Audio izlaz
3.5mm
Ostali priključci / Slotovi
HDCP 2.3
Audio
Zvučnici
Ugrađeni
Snaga zvučnika
2x 2W
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Kensington security
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
541mm
Dubina
174mm
Visina
394mm
Masa
3.4kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
E
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
ASUS
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima