ASUS 24.1 inča ProArt PA248QFV WUXGA 1920x1200 IPS 100Hz HDR10 dizajnerski monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 24.1 inča.
Veličina ekrana24.1 inča
Rezolucija1.920 x 1.200
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeLED
Ekran
Veličina ekrana
24.1 inča
Rezolucija
1.920 x 1.200
Tip panela
IPS
Pozadinsko osvetljenje
LED
Odnos stranica
16:10
Nativni kontrast
1.500:1
Dinamički kontrast
3.000:1
Osvetljenje
350 nita
Odziv
5ms (Gray to Gray)
Vertikalno osvežavanje
100Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
Adaptive Sync
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.270mm
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 100% sRGB, Delta E < 2, Senzor ambijentalnog osvetljenja, TÜV Rheinland Certified, 100% Rec 709, Calman Verified, ASUS Power Sync, QuickFit Plus
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.2
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
4
USB priključci
4x USB 3.2 Gen 1 tip A
Audio izlaz
3.5mm
Ostali priključci / Slotovi
HDCP 1.4
Audio
Zvučnici
Ugrađeni
Snaga zvučnika
2 x 2W
Dodatne funkcije
Podržane tehnologije
Colors Tonal Control (za Mac uređaje)
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
531.8mm
Dubina
190.5mm
Visina
531.3mm (sa postoljem)
Pakovanje
DisplayPort kabl, HDMI kabl, 1x USB-B u USB-A kabl
Masa
5.4kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
C
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
ASUS
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima