ASUS 24.5 inča TUF VG259QL5A FHD 1920x1080 Fast IPS 200 Hz HDR10 gaming monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 24.5 inča.
Veličina ekrana24.5 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaFast IPS
Pozadinsko osvetljenjeLED
Ekran
Veličina ekrana
24.5 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
Fast IPS
Pozadinsko osvetljenje
LED
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.000:1
Osvetljenje
300 nita
Odziv
1ms (GTG), 0.3ms
Vertikalno osvežavanje
200Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2832 mm x 0.2802 mm
Gaming
Da
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, HDR10, DisplayWidget, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 200Hz
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima