ASUS 27 inča ROG Swift PG27AQDP QHD 2560x1440 WOLED 480Hz G-Sync gaming monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 26.5 inča.
Veličina ekrana26.5 inča
Rezolucija2.560 x 1.440
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaCrna
Tip panelaWOLED
Pozadinsko osvetljenjeSamoemitujući (OLED)
Ekran
Veličina ekrana
26.5 inča
Rezolucija
2.560 x 1.440
Tip panela
WOLED
Pozadinsko osvetljenje
Samoemitujući (OLED)
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.500.000:1
Osvetljenje
1.300 nita (HDR peak)
Odziv
0.03ms (Gray to Gray)
Vertikalno osvežavanje
480Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.229mm
Gaming
Da
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
Anti-glare, Flicker-free, HDR10, Delta E < 2, Extreme low motion blur, Shadow boost, 99% of DCI-P3, VESA Display HDR True Black 400, GamePlus, 10 bits (8 bits + FRC), DisplayWidget, ASUS OLED Care, Game Visual, Aspect Control, AI Visual, 135% sRGB
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima