BENQ 23.8 inča GW2490C FHD 1920x1080 IPS 144 Hz FreeSync business monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 23.8 inča.
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeLED
Ekran
Veličina ekrana
23.8 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
IPS
Pozadinsko osvetljenje
LED
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.500:1
Osvetljenje
250 nita
Odziv
5ms (Gray to Gray)
Vertikalno osvežavanje
144Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Flicker-free, TÜV-certified, ePaper, EyeCare, 99% sRGB, Color Weakness mod, Color Modes, Low Blue Light plus
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.2
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka
1
USB priključci
1x USB tip C
Audio izlaz
3.5mm
Ostali priključci / Slotovi
HDCP 1.4
Audio
Zvučnici
Ugrađeni
Snaga zvučnika
2 x 2W
Dodatne funkcije
Power delivery (preko USB-C)
Ne
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
540mm (sa postoljem)
Dubina
207mm
Visina
410mm
Pakovanje
HDMI kabl (1.4)
Masa
3.5kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
D
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
BENQ
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima