DELL 23.8 inch P2426HEB 120Hz Video konferencijski USB-C IPS monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 23.8 inča.
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaIPS
Odnos stranica16:9
Ekran
Veličina ekrana
23.8 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
IPS
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.500:1
Osvetljenje
300 nita
Odziv
5ms
Vertikalno osvežavanje
120Hz
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.275 mm x 0.275 mm
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, Flicker-free, 99%(sRGB), 3H
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
3
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C, 1x DisplayPort out
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
6
USB priključci
3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip C upstream, 1x USB 5Gbps tip B upstream
Ostali priključci / Slotovi
RJ-45
Audio
Zvučnici
Ugrađeni
Snaga zvučnika
2x 5W
Dodatne funkcije
Kamera
4.0 megapiksela
Power delivery (preko USB-C)
Do 90W
Podržane tehnologije
KVM
Ostalo
Dell Display Manager, Ugrađen mikrofon
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
538.64mm
Dubina
186.25mm
Visina
351mm
Masa
5.95kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
D
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima