DELL 24.5 inch AW2524HF 500Hz FreeSync Alienware Gaming monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 24.5 inča.
Veličina ekrana24.5 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaCrna
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Ekran
Veličina ekrana
24.5 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
IPS
Pozadinsko osvetljenje
WLED
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.000:1
Osvetljenje
400 nita
Odziv
0.5ms
Vertikalno osvežavanje
500Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2832mm
Gaming
Da
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
Anti-glare, 3H hard coating, Flicker-free, Dell Comfort VIew, Haze 25%, Low Blue Light, 99%(sRGB)
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
2
DisplayPort priključci
2x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
5
USB priključci
1x USB 3.2 tip B upstream, 4x USB 3.2 tip A downstream
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
555.14mm
Dubina
243.71mm
Visina
390.51mm ~ 500.51mm
Pakovanje
DisplayPort kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip B kabl, DisplayPort - USB-C kabl
Masa
6.01kg
Stanje
Nekorišćeno
Energetska efikasnost
Energetska klasa
E
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima