DELL 27 inch AW2726DM QHD OLED 240Hz FreeSync Alienware Gaming monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 26.5 inča.
Veličina ekrana26.5 inča
Rezolucija2.560 x 1.440
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaCrna
Tip panelaQD OLED (Quantum Dot OLED)
Pozadinsko osvetljenjeSamoemitujući (OLED)
Ekran
Veličina ekrana
26.5 inča
Rezolucija
2.560 x 1.440
Tip panela
QD OLED (Quantum Dot OLED)
Pozadinsko osvetljenje
Samoemitujući (OLED)
Odnos stranica
16:9
Dinamički kontrast
1.500.000:1
Osvetljenje
200 nita
Odziv
0.03ms
Vertikalno osvežavanje
240Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2292mm x 0.2292mm
Gaming
Da
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
99% of DCI-P3, Anti-reflection, 2H
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka
2
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Audio izlaz
3.5mm
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
609.31mm
Dubina
233.4mm
Visina
393.32mm ~ 523.32mm
Pakovanje
Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl
Masa
5.9kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
E
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima