DELL 31.5 inch AW3225QF 4K OLED 240Hz G-Sync Alienware Gaming beli monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 31.6 inča.
Veličina ekrana31.6 inča
Rezolucija3.840 x 2.160
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaBela
Tip panelaQD OLED (Quantum Dot OLED)
Pozadinsko osvetljenjeSamoemitujući (OLED)
Ekran
Veličina ekrana
31.6 inča
Rezolucija
3.840 x 2.160
Tip panela
QD OLED (Quantum Dot OLED)
Pozadinsko osvetljenje
Samoemitujući (OLED)
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.000.000:1
Osvetljenje
1.000 nita
Odziv
0.03ms
Vertikalno osvežavanje
240Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
nVidia G-Sync Compatible
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.1814mm x 0.1814mm
Gaming
Da
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
Flicker-free, Dell Comfort VIew, 99% of DCI-P3, Anti-reflection
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka
2
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
5
USB priključci
1x USB 3.2 tip B upstream, 1x USB 3.2 tip C downstream, 3x USB 3.2 downstream
Dodatne funkcije
Podržane tehnologije
AlienFX Lighting
Ostalo
Cable management, Dell Display Manager
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Bela
Širina
715.56mm
Dubina
305.72mm
Visina
472.77mm ~ 582.77mm
Pakovanje
Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip B kabl
Masa
6kg (bez postolja)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
G
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima