DELL 31.6 inch S3225QC 4K OLED 120Hz USB-C FreeSync Plus monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 31.6 inča.
Veličina ekrana31.6 inča
Rezolucija3.840 x 2.160
Paleta boja1.07 milijardi boja
Video priključci1× HDMI 2.1, USB-C
BojaBela
Tip panelaOLED
Ekran
Veličina ekrana
31.6 inča
Rezolucija
3.840 x 2.160
Tip panela
OLED
Pozadinsko osvetljenje
Quantum Dot
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.500.000:1
Osvetljenje
1.000 nita
Odziv
0.03ms
Vertikalno osvežavanje
120Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium Pro
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.1814mm x 0.1814mm
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
99% of DCI-P3, VESA Display HDR True Black 400, Anti-reflection
Priključci / Slotovi
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
3
USB priključci
1x USB 5Gbps tip C upstream, 2x USB 5Gbps tip C downstream
Audio
Zvučnici
Ugrađeni
Snaga zvučnika
25W
Dodatne funkcije
Power delivery (preko USB-C)
Do 90W
Ostalo
Dell Display Manager
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Slant
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Bela
Širina
718.78mm
Dubina
223.7mm
Visina
504.02mm ~ 614.02mm
Pakovanje
Naponski kabl, USB tip C 10Gbps kabl
Masa
10kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
G
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima