DELL 39.7 inch U4025QW WUHD 120Hz Thunderbolt UltraSharp zakrivljeni IPS monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 39.7 inča.
Veličina ekrana39.7 inča
Rezolucija5.120 x 2.160
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaBela
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeEdge-LED
Ekran
Veličina ekrana
39.7 inča
Rezolucija
5.120 x 2.160
Tip panela
IPS
Pozadinsko osvetljenje
Edge-LED
Odnos stranica
21:9
Nativni kontrast
2.000:1
Osvetljenje
600 nita
Odziv
5ms
Vertikalno osvežavanje
120Hz
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.1815mm x 0.1815mm
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
Anti-glare, 3H hard coating, 100% BT.709, Delta E < 2, 99% of DCI-P3, 100% Adobe RGB color gamut
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
2
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort preko Thunderbolt 4 porta
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
8
USB priključci
1x USB 3.2 tip C upstream, 5x USB 3.2 tip A downstream, 2x USB 3.2 tip C downstream
Audio izlaz
3.5mm
Ostali priključci / Slotovi
RJ-45, 1x Thunderbolt 4 Video Out (PowerDelivery 15W), 1x Thunderbolt 4 Upstream (PowerDelivery 140W)
Audio
Zvučnici
Ugrađeni
Snaga zvučnika
2x 9W
Dodatne funkcije
Power delivery (preko USB-C)
Do 140W
Podržane tehnologije
Daisy Chain, PIP / PBP Technology, Light sensor
Ostalo
Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Podesivost po visini, Swivel
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Bela
Širina
946.62mm
Dubina
252.8mm
Visina
742.32mm ~ 622.32mm
Pakovanje
Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl, Thunderbolt 4 kabl
Masa
12.22kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
F
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
DELL
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima