Monitor 52" Dell U5226KW IPS 6144x2560/120Hz/5ms/2xHDMI/2xDP/USB-C/RJ45/pivot je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 51.5 inča.
Veličina ekrana51.5 inča
Rezolucija6.144 x 2.560
Paleta boja1.07 milijardi boja
BojaSvetlo siva
Tip panelaIPS
Odnos stranica21:9
Ekran
Veličina ekrana
51.5 inča
Rezolucija
6.144 x 2.560
Tip panela
IPS
Odnos stranica
21:9
Nativni kontrast
2.000:1
Osvetljenje
400 nita
Odziv
5ms
Vertikalno osvežavanje
120Hz
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.19644mm x 0.19644mm
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
Flicker-free, 100% sRGB, 100% BT.709, Senzor ambijentalnog osvetljenja, 99% of DCI-P3, Delta E < 1.5
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
2
DisplayPort priključci
Da preko Thunderbolta, 2x DisplayPort 2.1
Ukupno HDMI priključaka
2
HDMI priključci
2x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka
10
USB priključci
5x USB (Tip A) 10Gbps downstream, 2x USB (Tip C) 10Gbps downstream, 3x USB (Tip C) 10Gbps upstream (data only)
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima