ASUS 23.8 inča VZ249HG FHD 1920x1080 IPS 120 Hz Eye Care+ monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 23.8 inča.
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeLED
Ekran
Veličina ekrana
23.8 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
IPS
Pozadinsko osvetljenje
LED
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
1.500:1
Dinamički kontrast
3.000:1
Osvetljenje
250 nita
Odziv
1ms (mprt)
Vertikalno osvežavanje
120Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
Adaptive Sync
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2745mm
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, Eye Care+, Trace Free Technology, SPLENDID Technology, GamePlus, QuickFit, 99% sRGB, DisplayWidget, ASUS Power Sync
Priključci / Slotovi
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 1.4
Ukupno VGA priključaka
1
Audio izlaz
3.5mm
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Kensington security
Montiranje na zid
VESA 75mm x 75mm
Boja
Crna
Širina
538mm
Dubina
210mm
Visina
380mm
Masa
2.7kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
Energetska klasa
C
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
ASUS
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima