MSI 23.8 inča PRO MP241 E14V FHD 1920x1080 VA 144 Hz business monitor je proizvod iz kategorije Monitori, sa ključnim karakteristikama: Veličina ekrana: 23.8 inča.
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Paleta boja16.7 miliona boja
BojaCrna
Tip panelaVA
Pozadinsko osvetljenjeLED
Ekran
Veličina ekrana
23.8 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
VA
Pozadinsko osvetljenje
LED
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
3.500:1
Dinamički kontrast
100.000.000:1
Osvetljenje
300 nita
Odziv
4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
Vertikalno osvežavanje
144Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync, Adaptive Sync
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.2745mm x 0.2745mm
Paleta boja
16.7 miliona boja
Ostalo
Anti-glare, HDR Ready, Eye-Q Check, 8-bit (6bit + FRC), Less Blue Light
Priključci / Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.2a
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.0
Dodatne funkcije
Podržane tehnologije
EyesErgo, Anti-Flicker, MSI Power Link with HDMI
Aplikacije
MSI Display Kit
Ostalo
Ugao nagiba od -5 do +20, Firmware Update
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnosti
Tilt, Kensington security
Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
541.93mm
Dubina
181.15mm
Visina
397.46mm
Pakovanje
Naponski kabl, Naponski adapter, Uputstvo za rad, HDMI kabl (2.0)
Masa
2.94kg
Energetska efikasnost
Energetska klasa
D
Reklamacioni period
Reklamacioni period
36 meseci
Naziv i vrsta robe
Monitori
Model
Podatak nije dostavljen
Proizvođač
MSI
Uvoznik
Podatak nije dostavljen
Zemlja porekla
Podatak nije dostavljen
Prava potrošača
Prava potrošača ostvaruju se u skladu sa važećim propisima Republike Srbije.
Cene su informativnog karaktera. Prodavac ne odgovara za tačnost cena iskazanih na sajtu i zadržava pravo izmene cena. Ponudu za ostale artikle, informacije o stanju lagera i aktuelnim cenama možete dobiti na upit. Plaćanje se vrši isključivo virmanski (bezgotovinski). Sajt koristi samo neophodne kolačiće. Politika o kolačićima